Loading...

Zobraziť históriu

Vaša história je momentálne prázdna

Exotika

Indický oceán 

Ostrovy Indického oceána ponúkajú ohromujúcu kombináciu rôznorodých farebných paletiek, oslnivých chutí, opojných vôní a bohatých kultúr. Ich nekonečné biele pláže, kde sa stretáva bledomodrá voda s nebeskou oblohou, patria medzi najoslnivejšie miesta našej planéty a sú dokonalým výberom pre tých, čo túžia po exotickom úteku.

Pod hladinou oceána sa skrýva fascinujúci podmorský svet, ktorý je rajom pre milovníkov potápania a šnorchlovania. Jeho bohatá biodiverzita a farby vás vtiahnu do zázrakového podmorského sveta.

 

 


 

Spojené arabské emiráty a Orient

Karibik je synonymom pre luxusné all-inclusive rezorty, báječné pláže a nezabudnuteľnú karibskú radostné životné tempo! Môžete precestovať túto tropickú rajskú destináciu formou dobrodružstva na obrovských výletných lodiach, ktoré sa vznášajú na krásnych vodách Karibiku, alebo sa môžete rozhodnúť pre tradičný dovolenkový pobyt na jednom z nespočetných ostrovov, ako sú Bahamy, Dominikánska republika, Kuba, Aruba, Jamajka, Barbados a mnoho ďalších. Karibik je tým pravým miestom pre exotickú dovolenku počas zimných mesiacov, keď na iných miestach panuje chladné a nepríjemné počasie.

 


 

Karibik a Mexiko

Karibik je synonymom pre rozkošné all-inclusive rezorty, neskutočné pláže a bezstarostnú karibskú atmosféru! Môžete objaviť krásy Karibiku dvomi spôsobmi: buď sa vydáte na dobrodružstvo na obrovských výletných lodiach, ktoré krížia vody Karibiku, alebo sa rozhodnete pre tradičný dovolenkový pobyt na jednom z ostrovov, ako sú Bahamy, Dominikánska republika, Kuba, Aruba, Jamajka, Barbados a mnoho ďalších. Všetky tieto miesta sú nabitými exotickými zážitkami.

Karibik predstavuje dokonalý únik počas zimných mesiacov, keď u nás vládne chladné a nepriaznivé počasie. V tomto období tu nájdete ideálne teploty a slnečné dni, ktoré vám umožnia úplne vypnúť a načerpať energiu.

 


 

Juhovýchodná Ázia

Juhovýchodná Ázia je raj pre tých, čo túžia po nekonečných plážach, majestátnych budhistických chrámoch, zelených čajových plantážach, národných parkoch plných divočiny, pokušujúcej kuchyni a srdečných ľuďoch. Toto územie ponúka ešte oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá.

Ak sa rozhodnete precestovať túto časť sveta na dovolenku, môžete zažiť nespočetné zážitky. Bali, perla Indonézie, vás okúzli svojou exotickou krásou a duchovnými miestami. Kambodža vás ohromí veľkolepým chrámovým komplexom Angkor Vat, ktorý je jedným z divov sveta. Thajsko vás uvíta svojimi prekrásnymi plážami a kráľovskými palácmi, zatiaľ čo Singapur, jeden z najvyspelejších štátov sveta, vás zavedie do futuristického sveta luxusu a moderného dizajnu.