Text je preložený automaticky cez google translator.

Umiestnenie:
Štýlový hotel sa nachádza priamo na jemnej piesočnatej pláži Playa Bavaro v Punta Cane. Pre mnohých je to najkrajšia pláž ostrova, obklopená fantastickou tropickou vegetáciou. Transfer z letiska je približne 40 minút a za 5 minút nájdete rôzne nákupné možnosti.

Zariadenie:
3-poschodovej hlavnej budove a 5 prístavbách je hosťom k dispozícii 447 izieb. Na recepcii vo vstupnej hale je vám k dispozícii viacjazyčný personál, ktorý vám poradí a pomôže. Ako služby sú k dispozícii zmenáreň a bankomat. WiFi je k dispozícii vo verejných priestoroch (za poplatok). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Okrem supermarketu a obchodu so suvenírmi tu nájdete aj ďalšie obchody. K areálu hotela patrí krásna záhrada a detské ihrisko. Súčasťou ubytovania je aj novinový kiosk. Ak prídete autom, hostia môžu zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku. Ponúkané služby zahŕňajú stráženie detí na požiadanie, starostlivosť o deti, lekársku pomoc, izbovú službu, práčovňu, kaderníctvo, práčovňu na mince, službu vrátnika a hotelového lekára.

Ubytovanie:
izbách je klimatizácia a ventilátor. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby majú rozkladaciu pohovku. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež chladnička a mini chladnička. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. K dispozícii je aj telefón s priamou voľbou, TV s káblovým príjmom a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, vaňou a vírivkou. Ako ďalšie pohodlie je tu sušič vlasov. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport / zábava:
Zatiaľ čo dospelí si zaplávajú pár kôl vo vonkajšom bazéne, deti sa môžu zabaviť v brodisku. Osviežujúce nápoje v bare pri bazéne a príjemný relax vo vírivke najlepšie naladia všetky vodné krysy. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. V dome sa ponúka množstvo rôznych športových aktivít, ako je boccia, plážový volejbal, volejbal, golf a jazda na koni a tenis za poplatok. K dispozícii sú rôzne športy vrátane vodných športov, ako je windsurfing, jazda na banáne, kanoistika, plachtenie, plavba na katamaráne, jazda na kajaku a šnorchlovanie a za poplatok vodné lyžovanie a potápanie. Hotel ponúka športovým nadšencom aj množstvo indoorových aktivít, a to posilňovňu, stolný tenis, biliard, šípky, gymnastiku a aerobik. Ubytovanie ponúka wellness centrum s kúpeľmi, saunou, parným kúpeľom a kozmetickým salónom. Za poplatok: masáže. Animačný program, miniklub, diskotéka, kasíno a nočný klub zabezpečia tú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Stravovanie:
Na výber sú rôzne gastronomické zariadenia, ako je nefajčiarska reštaurácia, jedáleň a bar.O chvíle pohody sa postarajú osviežujúce nápoje v plážovom bare. Dom ponúka ubytovanie vrátane raňajok, plnej penzie a all inclusive ako rezervovateľné stravovacie služby. Na raňajky (kontinentálne), obedy a večere si hostia môžu pomôcť sami z bufetu alebo si vybrať jedlá podľa svojich predstáv z à la carte menu (na večeru). Hotel ponúka aj občerstvenie. V ubytovacom zariadení sa nachádza sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.
Lage:
Das stilvolle Hotel befindet sich direkt am feinsandigen Strand Playa Bavaro in Punta Cana. Es ist für viele der schönste Strand der Insel, umgeben von einer traumhaft tropischen Vegetation. Die Transferzeit vom Flughafen beträgt ca. 40 min. In etwa 5 min erreichen die Gäste vielfältige Einkaufsmöglichkeiten.

Ausstattung:
In einem 3-stöckigen Haupthaus und 5 Nebengebäuden stehen den Gästen 447 Zimmer zur Verfügung. An der Rezeption im Empfangsbereich steht mehrsprachiges Personal mit Rat und Tat zur Seite. Eine Wechselstube und ein Geldautomat stehen als Serviceleistungen zur Verfügung. WLAN ist in den öffentlichen Bereichen (gegen Gebühr) verfügbar. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Neben einem Supermarkt und einem Souvenirshop sind weitere Geschäfte zu finden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Hotels. Zur weiteren Einrichtung der Unterbringung zählt ein Zeitungskiosk. Bei einer Anreise mit dem Auto können die Gäste dieses in einer Garage (gegen Gebühr) oder auf dem Parkplatz parken. Zu den gebotenen Leistungen gehören ein Babysitterservice auf Anfrage, eine Kinderbetreuung, medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Friseur, eine Münzwäscherei, ein Pagenservice und ein Hotelarzt.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und einen Ventilator. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Die Zimmer verfügen über ein Sofabett. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Auch ein Kühlschrank und ein Minikühlschrank sind vorhanden. Ein Bügelset ist für den zusätzlichen Komfort der Gäste verfügbar. Darüber hinaus sind ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Kabelempfang und WiFi vorhanden. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche, einer Badewanne und einer Whirlwanne. Als weitere Annehmlichkeit gibt es einen Haartrockner. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Während die Erwachsenen im Außenpool ein paar Runden schwimmen, kommen die Kinder im Planschbecken auf ihre Kosten. Erfrischende Getränke an der Poolbar und wohlige Entspannung im Whirlpool bringen alle Wasserratten in die beste Stimmung. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Abwechslung bieten viele verschiedene Sportaktivitäten, die in dem Haus angeboten werden, wie z.B. Boccia, Beachvolleyball, Volleyball, Golfen und Reiten und gegen Gebühr Tennis. Eine Vielzahl an Sportarten steht zur Verfügung, darunter Wassersportarten wie Windsurfen, Bananenbootfahren, Kanufahren, Segeln, Katamaranfahren, Kajakfahren und Schnorcheln und gegen Gebühr Jetskifahren und Tauchen. Das Hotel bietet Sportfreunden auch viele Aktivitäten im Innenbereich, nämlich ein Fitnessstudio, Tischtennis, Billard, Darts, Gymnastik und Aerobic. Die Unterbringung verfügt über einen Wellnessbereich mit einem Spa, einer Sauna, einem Dampfbad und einem Schönheitssalon. Kostenpflichtig: Massage-Anwendungen. Ein Animationsprogramm, ein Miniclub, eine Disco, ein Casino und ein Nachtclub sorgen für besten Freizeitspaß.

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Nichtraucherrestaurant, ein Speiseraum und eine Bar. Erfrischende Drinks an der Strandbar sorgen für Wohlfühlmomente. Das Haus bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück, Vollpension und All-Inclusive. Zum Frühstück (kontinental), Mittag- und Abendessen bedienen sich die Gäste am Buffet oder wählen Gerichte à la carte nach eigenem Geschmack (zum Abendessen). Darüber hinaus stellt das Hotel Snacks bereit. Die Unterbringung führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Haus akzeptiert: American Express, Visa, Diners Club und MasterCard.

Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.