Text je preložený automaticky cez google translator.

Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v Playa Bavaro. Letiská: PUJ približne 17 km, SDQ približne 189 km, LRM približne 88 km.

Zariadenie:
Súčasťou interiéru je recepcia, lobby bar a 4 bary, ako aj Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok, vo verejných priestoroch) a pripojenie na internet (za poplatok, vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV salónik. Súčasťou zariadenia je aj niekoľko reštaurácií (talianska, medzinárodná, miestna kuchyňa a à la carte). Snack bar ponúka aj malé jedlá. Súčasťou bazéna je bazén a samostatný detský bazén. Hoteloví hostia majú pri bazéne osušky a slnečníky. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a plážové osušky. V plážovom bare (v závislosti od sezóny) si môžete vychutnať občerstvenie a nealkoholické nápoje.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžková izba (cca 30 m2): Má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, SAT TV, trezor na prenájom, minibar (za poplatok), klimatizáciu, telefón a balkón alebo terasu. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba Superior (cca 30 m2): Má rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Rodinné suity (cca 36 m2): Sú vybavené rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby, majú ďalšie priestory na spanie a sú priestrannejšie.

Rodinné apartmány Superior (cca 36 m2): majú rovnaké vybavenie ako rodinné apartmány.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
All Inclusive: Kontinentálne raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú zahrnuté v inzerovaných časoch v otvorených baroch. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti od 4 do 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- stráženie detí (za poplatok)

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: aerobik, stolný tenis, jazda na koni, fitnescentrum, tenis, masáže, sauna

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: American Express, Euro / Master Card, Visa
- služba concierge
- Pomoc v domácnosti

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Poznámky k krajine, Dominikánska republika:
Vstupné a očkovacie predpisy:
Vezmite prosím na vedomie súčasné nariadenia o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie z Ministerstva zahraničných vecí Dominikánskej republiky! Je nevyhnutné uzavrieť súkromné ​​cestovné zdravotné poistenie v zahraničí. Pri vstupe cez USA si všimnite predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie Federálneho zahraničného úradu pre USA (to platí aj pre lety s medzipristátím v USA, aj keď neopustíte tranzitný priestor).

Ak cestujete z / do / cez USA, letenku je možné vydať iba vtedy, ak sú včas k dispozícii „Zabezpečené údaje o cestujúcich“. Za týmto účelom pošlite v deň rezervácie e -mail na adresu s úplnými menami všetkých spolucestujúcich (vrátane krstných mien), ako je uvedené v biometrickom pase, ako aj dátumom narodenia a pohlavím všetkých cestovateľov. Oneskorený prenos údajov môže mať za následok ďalšie náklady na vydanie letenky. Váš organizátor tieto údaje dôverne postúpi príslušnej leteckej spoločnosti.

Informácie o hnedých riasach:
letných mesiacoch sa v dôsledku globálneho otepľovania môžu na plážach celého karibského regiónu vytvárať hnedé riasy. Ide o prirodzený jav, ktorý cestovná kancelária a hotely nemôžu ovplyvniť. Miestne úrady a hotelový priemysel sa samozrejme snažia postihnuté regióny vyčistiť.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.
Lage:
Das Hotel liegt in Playa Bavaro. Flughäfen: PUJ ca. 17 km, SDQ ca. 189 km, LRM ca. 88 km.

Ausstattung:
Der Innenbereich umfasst eine Rezeption, Lobbybar und 4 Bars sowie WiFi (gegen Gebühr, in öffentlichen Bereichen) und Internet-Zugang (gegen Gebühr, in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge. Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (italienisch, international, lokale Speisen und à-la-carte). Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Die Poollandschaft umfasst einen Pool sowie ein separates Kinderbecken. Hotelgästen stehen am Pool Pooltücher und Sonnenschirme zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenschirme und Strandtücher verfügbar. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer (ca. 30 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Sat-TV, Mietsafe, Minibar (gegen Gebühr), Klimaanlage, Telefon sowie Balkon oder Terasse. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Doppelzimmer Superior (ca. 30 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Familiensuiten (ca. 36 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten und sind geräumiger.

Familiensuiten Superior (ca. 36 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Familiensuiten.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
All Inklusive: Kontinentales Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind zu den ausgeschriebenen Zeiten an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Miniclub für Kinder von 4 - 12 Jahren
- separates Kinderbecken am Pool
- Babysitting (gegen Gebühr)

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Aerobic, Tischtennis, Reiten, Fitnessraum, Tennis, Massagen, Sauna

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Concierge-Service
- Zimmerreinigung

Landeskategorie:
4 Sterne

Länderhinweise Dominikanische Republik:
Einreise- und Impfbestimmungen:
Bitte beachten Sie die aktuellen Einreise- und Impfbestimmungen sowie die aktuellen Informationen des Auswärtigen Amtes für die Dominikanische Republik! Der Abschluss einer privaten Auslandsreisekrankenversicherung ist unbedingt notwenig. Bei Einreise via USA bitte die Einreise- und Impfbestimmungen sowie die aktuellen Informationen des Auswärtigen Amtes für die USA beachten (dies gilt auch für Flüge mit einer Zwischenlandung in den USA, selbst wenn der Transit Bereich nicht verlassen wird).

Wenn Ihre Anreise von / nach / über die USA erfolgt, kann das Flugticket nur dann ausgestellt werden, wenn die "Secure-Flight-Passagier-Daten" rechtzeitig vorliegen. Hierzu senden Sie bitte noch am Tag Ihrer Buchung eine email an service@ferien-touristik.de mit den vollständigen Namen aller Mitreisenden (inklusive Vorname), wie diese im biometrischen Reisepass vermerkt sind, sowie Geburtsdatum und Geschlecht aller Reisenden. Bei verspäteter Übermittlung der Daten kann es ggf. zu zusätzlichen Kosten für die Ausstellung des Flugtickets kommen. Ihr Veranstalter wird diese Daten vertraulich an die entsprechende Airline weiterleiten.

Braunalgen Information:
In den Sommermonaten kann es aufgrund der globalen Erwärmung verstärkt zu Braunalgen Bildung an den Stränden der gesamten Karibik Region kommen. Dies ist eine natürliche Begebenheit, die seitens des Reiseveranstalters und der Hotels nicht beeinflusst werden kann. Selbstverständlich sind die örtlichen Behörden und Hotellerie bemüht, betroffene Regionen zu säubern.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.