Text je preložený automaticky cez google translator.

Oznámenie o prevode:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza vo Valle Gran Rey, asi 500 m od verejnej piesočnatej pláže Playa Calera. Dá sa tam dostať po ceste. V blízkosti sú rôzne možnosti zábavy. V okolí nájdete supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšou atrakciou je Národný park Garajonay (cca 30 km). Najbližšie mesto, Valle Gran Rey, je vzdialené asi 500 m. Letisko: TFS asi 110 km.

Zariadenie:
Hotel má 63 izieb rozložených na 4 poschodiach. Súčasťou interiéru je recepcia a trezor (za poplatok), ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). Súčasťou bazéna je bazén. Hotelovým hosťom sú k dispozícii ležadlá pri bazéne.

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Apartmány majú vaňu alebo sprchu/WC, kuchynský kút, TV, trezor (za poplatok), kombinovanú obývaciu/spálňovú časť, oddelenú spálňu a balkón alebo francúzsky balkón.

Apartmány, 2 spálne: Majú 2 samostatné spálne s rovnakým vybavením ako apartmány.

Upratovanie apartmánov 5x, uteráky a posteľná bielizeň 2x týždenne.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Bez stravy, raňajok alebo polpenzie

Stravovanie prebieha v hoteli Playa Calera.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- stráženie detí (za poplatok)

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
prípadne za poplatok: požičovňa bicyklov, solárium
- Miestni organizátori ponúkajú tieto športy a zariadenia (prípadne za poplatok): Golfové ihrisko

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: Euro/Master Card, Visa
- Upratovanie izieb 4x týždenne
- parkovanie (za poplatok)

kategória krajiny:
2 hviezdičky

Poznámka La Gomera:
Vzhľadom na časy letov a trajektov môže byť potrebné prenocovanie na Tenerife.
Upozorňujeme, že pri preprave trajektom musíte ihneď po rezervácii poskytnúť cestovnej kancelárii číslo vášho občianskeho preukazu alebo pasu. Z dôvodu nových smerníc pre trajektovú dopravu na Kanárskych ostrovoch sú trajektové spoločnosti povinné vždy poskytnúť číslo občianskeho preukazu alebo pasu. Ak tieto informácie nedostanete, nebudete môcť vytvoriť lístok na trajekt.
Preto, aby ste mohli zaručiť bezproblémový rezervovaný transfer, je absolútne nevyhnutné, aby ste pred začiatkom cesty poslali e-mail s číslami vášho občianskeho preukazu alebo pasu. Pokiaľ sa tak nestane, lístky na trajekt nemožno poskytnúť pri príchode.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť sa prijímajú ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie priestory, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho môžu pre plne očkovaných, uzdravených alebo neočkovaných ľudí. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/plánov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám budeme snažiť čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme predsa len museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, palubnom stravovaní a registrácii vašej rezervovanej leteckej spoločnosti nájdete na internete na adrese:#160;

Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.

nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo odovzdaním vašou cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.
Transfer-Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels ​an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres​/r​ individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Lage:
Das Strandhotel liegt in Valle Gran Rey, ca. 500 m vom öffentlichen Sandstrand "Playa Calera" entfernt. Dieser ist über eine Straße erreichbar. In der Nähe befinden sich diverse Unterhaltungsmöglichkeiten. In der nahen Umgebung stehen ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist National park Garajonay (ca. 30 km). Die nächste Stadt Valle Gran Rey liegt ca. 500 m entfernt. Flughafen: TFS ca. 110 km.

Ausstattung:
Das Hotel verfügt über 63 Zimmer verteilt auf 4 Etagen. Der Innenbereich umfasst eine Rezeption und Safe (gegen Gebühr) sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Die Poollandschaft umfasst einen Pool. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenliegen zur Verfügung.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Die Appartments verfügen über Bad oder Dusche/WC, Kitchenette, TV, Safe (gegen Gebühr), kombinierten Wohn-/Schlafraum, ein separates Schlafzimmer und Balkon oder französischen Balkon.

Appartments, 2 Schlafzimmer: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Appartments über 2 separate Schlafzimmer.

Reinigung der Appartments 5x, Handtücher und Bettwäsche 2x pro Woche.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Ohne Verpflegung, Frühstück oder Halbpension

Die Mahlzeiten werden in Hotel Playa Calera eingenommen.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Babysitting (gegen Gebühr)

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Fahrradverleih, Solarium
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Zimmerreinigung, 4x pro Woche
- Parkmöglichkeiten (gegen Gebühr)

Landeskategorie:
2 Sterne

Hinweis La Gomera:
Aufgrund der Flug- und Fährzeiten kann eine Zwischenübernachtung auf Teneriffa notwendig sein.
Bitte beachten, dass Sie direkt nach der Buchung Ihre Personalausweis- oder Reisepassnummer für den Fährtransfer Ihrem Reiseveranstalter mitteilen. Aufgrund neuer Richtlinien des Fährverkehrs auf den Kanarischen Inseln, sind die Fährunternehmen dazu verpflichtet immer die Personalausweis- oder Reisepassnummer anzugeben. Sofern Sie diese Angabe nicht erhalten, können sie kein Fährtickets erstellen.
Um daher Ihren gebuchten Transfer reibungslos gewährleisten zu können, ist es unbedingt erforderlich, dass Sie vor Antritt ihrer Reise eine E-Mail mit Ihren Ausweis- oder Passnummern an service@ferien-touristik.de schicken. Sofern dies nicht geschieht, können die Fährtickets bei Ankunft nicht bereitgestellt werden.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen 

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten ggf. je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.